SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje, Lagjia e univers., tek F.Teknik
Çmimi :
€300,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Madhësia :
99 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
102369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi në shitje , në lagjen e universitetit, tek fakulteti teknik, një nga lokacionet më atraktive të Prishtinës.
Shtëpia ka 99 m2 neto ( semiatached) apo dyshe, afër 4 ari truall: Kati përdhesë si dhe kati i parë. Shtëpia ka mundësi zgjerimi. Çmimi 300 mije €.
KRG-Kosova Realty Group
Tel: 044 173 593 dhe 049 721 126
Email: info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Fakulteti Teknik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »