SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje rruges per ne Germi
Çmimi :
€460,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
10237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet rruges per Germi, ka siperfaqe prej 300m2 dhe lokalin perfundi shtepise me reth 60m2.

Shtepia shitet me cmim prej 460.000euro.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »