SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne Gracanice
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
10238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne Gracanic ne rrugen kryesore dhe eshte e ndertuar ne nje hapsire prej 6.28 Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 360m2 me tri kate. Dy katet e para jane te gatshme per banim ndersa kati i trete eshte i pa perfunduar.

Vjen ne konsiderate edhe ndonje nderrim i mundeshem me banese deri ne 70m 2 dhe diferenca ne kesh.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »