SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli me ndërtesë,Veternik, afër Maxit
Çmimi :
€270,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
102387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli dhe objekti i ndërtuar mbi truall, në Veternik, tek Maxi, apo Gorenje. Në këtë pronë zhvillohet aktivitet biznesi(depo) si dhe zyret përcjellëse. Në pronat përreth gjenden biznese si: Maxi, Gorenje,Vitaminka, Spitali Lindja etj. Pra është lokacion i përshtatshëm për qfardo aktiviteti biznesi, ndonjë klinikë mjekësore etj. Afërsia me qendrën e qytetit 3 km.
Çmimi 270 mijë eur.(i diskutueshëm), me mundësi kompenzimi me një banesë në Prishtinë dhe diferencën.
KRG-Kosova Realty Group tel: 044 173 593
email: info@krg-ks.com www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »