SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 91m2 te shtepia e te moshuarve(ose leshohet me qera)
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
91 m²
ID e produktit :
102389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 91m2 te shtepia e te moshuarve(ose leshohet me qera).
Banesa eshte ne katin e 6, ka nje sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, shpajz, banjo dhe 3 ballkona,(nuk ka lift)
Qmimi per shitje eshte 800m2,per qera 280euro
Per me shume info:044-40-12-12
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »