SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Arberia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
10239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Arberi ne katin e dyte dhe ka siperfaqe prej 82 m2. Banesa ka kete renditje: nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc dhe nje ballkon. Banesa shitet me cmim prej 950euro m2, dhe cmimi eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »