SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
102391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj objektin me qera, 40m katrore, ne rrugen Tringe Smajli ne Prishtine, afer hotel Swiss Diamond, i pershtatshem per biznes dhe zyre, i rregullar mire dhe hapesire e mjaftueshme. Qmimi shume i voliteshem!

Tel: 044115664
Informata rreth publikuesit
Diti
Prishtinë
044582877
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »