SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
( SHES ) Banesen te Hotel Grandi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
102402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne katin e trete me pamje nga te dyja anet, Grandi dhe nga Fakultetika 59 m2 me letra ndersa faktikisht i ka 70 m2 netto, posedon:
Nje sallon i madh,Kuzhine,Dhome e fjetjes,banjo,shpajz,2 ballkona.
Kati i trete, lifti punon, me mirembajtje, i pershtatshem edhe per zyre
Vesa
045 64 1794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »