SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€850,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
275 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
10241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne Bregun e diellit, me siperfaqe reth 275 m2 dhe e shtrire nje hapsire prej 4.75ari. Shtepia posedon 2 kate ne brendi te oborrit dhe ka kete renditje: 1 dhome dite, nje kuzhine, 5 dhoma te gjumit, dy banjo dhe podrumin.

Shtepia posedon edhe dy dyqane te ndara krejtesishte prej shtepise: njera 50m2 dhe tjetra 30m2 me qasje ne rruge kryesore.
Cmimi prej 850.000euro eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »