SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia 180m2 me qira per zyre ne Aktash.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
102412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia 180m2 me qira per zyre ne Aktash.
Shtepia ka rreth 180m2 ne dy nivele, kati i pare dhe i dyte.
Zyra eshte e pershtatshme per cdo lloje veprimtarie.
Çmimi i qirase eshte 900euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »