SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne lagjen Ajvali
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '16
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
10242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne Ajvali, te ish spitali privat Lindja, tani spitali Amerikan. Ajo eshte e shtrire ne nje truall prej 15 ari ka 4 kate dhe brendia e saj eshte e paperfunduar. Shtepia eshte e ndertuar ne vitet 90-ta dhe posedon te gjithe dokumentacionin e pronesise.
Cmimi prej 350,000 euro eshte i negociushem, ndersa vjen ne konsiderim edhe nderim me ndonje banese apo shtepi ne Sarajeve, Ulqine, Budve apo Herceg Novi.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »