SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne Shtoj
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '16
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
1
Madhësia :
297 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
10243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne Shtoj buze rruges kryesore ne qytetin e bukur te Ulqinit. Shtepia shtrihet ne nje hapsire prej 2.97Ari dhe ka kete renditje: ne katin e pare ka tri dhoma te gjumit, dhoma e dites dhe nje banjo ndersa ne katin e dyte ka dy dhoma te gjumit.

Cmimi prej 130,000euro eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »