SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy shtepi ne nje trotuar
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
102435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 shtepijat n lagjen Ismajl Dumoshi te shtepija e pleqve rruges per tugbashqe
SHITEN DY SHTEPI ME NI TRUALL NJERA I KA 180 METRA KATROR KURSE TJETRA 240 METRA KATROR
SHTEPIA E PAR KA SALLON KUZHIN DY BANJO DHE TRI DHOMA TE FJETJES DHE BALLKON,
.KURSE TJETRA KA SALLON KUZHIN KATER DHOMA TE FJETJES DY BANJO BALLKON DHE SHPAJZ DY
SHTEPIAT POSEDOJN NXEMJE QENDRORE KLIMA KAMERA REZERVAR 2000 LITRAVE DHE BUNAR
NJERA SHTEPI ESHTE ME QIRA E LESHUME KA 700 ERO PLUS AGREGATI I IPKOS KA 100 ERO
QE 10 VITE I KAM ME QIRA DHE PARET I MAR NEPERMJET BANKES
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
+377045 543 345
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »