SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Pejton
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
10245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Pejton ne katin e peste.
Banesa ka siperfaqe prej 90m2 dhe ka kete renditje: sallon, dy dhoma gjumi, shpajz, banjo dhe wc.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »