SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 94m2 ne Lagjen MAti 1, afer shkolles Pavarsia.
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
102462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 94m2 ne Lagjen MAti 1, afer shkolles "Pavarsia".
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Çmimi eshte 68000euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »