SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shtije ne Fushe Kosove
Çmimi :
€330,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '16
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
10247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne Fushe Kosove, ne lagjen F.Lladrovci. Shtepia ka siperfaqe prej 400m2 dhe shtrihet ne nje hapsire prej 10 Ari dhe ka kete renditje: tri apartamente me nga nje kuzhine, sallon, dy dhoma te gjumit, banjo, ballkona, dy garazha dhe nje wc.

Secili apartament ka hymje vetanake.

Shtepia gjindet ne nje lagje shume te mire dhe ka qasje ne rrugen kryesore ku eshte e pershtatshme per qfaredo lloj veprimtarie, dhe cmimi prej 330.000euro eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »