SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 62 m2 ne lagjen Mati -1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:10
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
102499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon

Qendrim ditor
Dhome e gjumit
Banjo
Koridor
Ballkon

Pjese e kompleksit HIG Center nga Hoxha Invest Group

Uje 24h
Uji i ngrohte sistem qendror
Qender tregtare
Distance e madhe mes objekteve
Gjelbrim
Siguri
Mundesi e zgjedhjes se materialeve(Pllaka, Laminat, Parket)
Organizimi i baneses sipas deshires
Nxemje Qendrore (Dysheme ose Radiator)
Rryme 24ore per Ashensor dhe sherbimet e perbashketa

Kontakt
Liridona Mustafa
049 105 203
Informata rreth publikuesit
Liridona
Prishtinë
049 105 203
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »