SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje ne lagjen Mat
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
450 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
10250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne Mat, ne lagjen Muharrem Fejza. Shtepia shtrihet ne nje parcelle prej 4Ari me siperfaqe 450m2 dhe ka kete renditje:2 kuzhina, 3 sallona, 6 dhoma te gjumit, 3 banjo, 1wc dhe 4 terasa.

Shtepia shitet me cmim prej 350.000euro e mobiluar, cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »