SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
ID e produktit :
102502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne fshatin gllamnik afer shkolles fillore kongresi i manastirit kilometri i 7 ne magjistralen podujev-prishtine.Shtepia ka oborr 20ari dhe 3 objekte tjera bashkangjitese.Per me shum informata na kontaktoni ne numrat e telefonit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vullnet
Gummersbach, Germany
044679280 044169876
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »