SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne lagjen Veternik
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
270 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
10251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne Veternik me siperfaqe prej 270 m2 dhe ka kete renditje: podrumi, dy kuzhina, 7 dhoma te gjumit me sallon, 4 banjo dhe 5 ballkona.Eshte e ndertuar ne nje parcelle prej 3.22ari.

Shitet e pamobiluar, dhe cmimi prej 170,000euro eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »