SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes lokale 40&50m2 ne qender te 4 llullat!Delta
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:03
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
102541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokalet mund te ndahen prej 30 deri 50m2 varesisht nga kerkesa e klientit.Nje lokal ndodhet ne katin e pare ai ka 90m2 dhe kushton 4100 Euro per m2,tjerat lokale ndodhen ne katin e dyte dhe kushtojn 2500 Euro per m2.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »