SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne lagjen Ajvali
Çmimi :
€185,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
10255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dy shtepi ne Ajvali me nga 180 m2 dhe 8 ari kopsht. Njera shtepi ka kete renditje nje kuzhine, nje dhome dite, kater dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona dhe shpajz. Shtepia tjeter ka kuzhine, nje dhome dite, tri dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona, dhe shpajz.
Cmimi per te dyjat eshte 185,000 euro i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »