SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qender, shitet banesa 115m2 - ECOIMPEX
Çmimi :
€300,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
102552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qender, rrugë frekventuese, shitet banesa 4 dh, siperfaqes faktike prej 115m2, me nxehje qendrore te qytetit, dy banjo, dy korridore dhe me nje ballkon ne te cilin kane dalje dy dhoma. Banesa eshte e rinovuar ne teresi dhe eshte shume e pershtatshme edhe per afarizem, zyre e tj. Çmimi: 300.000 euro. Tel. 045/50 20 49 ose 045/50 20 40.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »