SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne lagjen Qendresa
Çmimi :
€240,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '17
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
10258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne lagjen Qendresa. Shtepia ka 350 m2 hapesire shfrytezuese dhe me 4 ari kopesht. Shtepia ne 350 m2 te saj ka kete renditje P+2, nje dhome dite, nje kuzhine, pese dhoma gjumi, tri banjo, nje wc, depo ushqimore, pese ballkona dhe garazha. Shtepia ka poashtu ngrohje qendrore, invertor, rezervoar uji.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »