SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne lagjen Qendresa ne Veternik
Çmimi :
€295,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '17
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
10259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne lagjen Qendresa ne Veternik. Shtepia shtrihet ne nje siperfaqe prej 5 Ari dhe ka hapesire shfrytezuese prej 300 m2. Shtepia ka kete renditje nje kuzhine, nje dhome dite, pese dhoma gjumi, tri banjo dhe dy ballkona, poashtu ka ngrohjen qendrore me rryme. Shtepia ka te gjitha elementet e nevojshme per jetes dhe ka dizajn modern ne brendin e saj. Shtepia shitet e mobiluar dhe cmimi prej 295,000 euro eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »