SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qender, shitet banesa 118,60m2
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Madhësia :
118 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
102591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Qender, rr. Nena Tereze, shitet banesa 4 dhomshe, siperfaqes bruto 118,60m2 e neto 93,90m2, në katinë e IV-te, me nxehje te qytetit, bodrum 10m2 dhe ballkon 22,40m2. Banesa eshte e mobiluar. Çmimi 200.000 euro. Tel.045/50 20 49 ose 045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »