SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 104M2 BREGU I DIELLIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '15
Madhësia :
104 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
102603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA 104M2 BREGU I DIELLIT NDUE PERLLESHI ..BLLOKU 3. afer 13 Katshes.

BANESA PERBEHET PREJ: Sallon dhe Kuzhine , plus 3 Dhoma Gjumi. 1 Banjo 2. Ballkona.

Kontakt:
Tel: 049-807-507
Informata rreth publikuesit
Meti
Prishtinë
049807507
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »