SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA ,Te Sllovenia sporti-EXTRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
102618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese extra te mobiluar te Sllovenia Sporti me pamje nga Rruga Agim Ramadani,
Banesa ka :
87m2,,kati i 3; 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhina, ballkon, banjo, Banesa eshte nen mbikeqyrje te kamerave dhe me hyrje te siguruar (qasje vetem banoret).e pershtatshme edhe per vendosjen e reklames sepse eshte me pamje nga rruga kryesore dhe rruga "Agim Ramadani".
Kujta
0037745 641 794
Informata rreth publikuesit
kujtim
Prishtinë
045 641 794
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »