SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Leshoj banese te Domi i Pleqve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
102633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Qender te Prishtines me saktesishte te Shtepia e Pleqve. Banesa gjindet ne katin e 2 eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje :

1,sallon me kuzhine,2.dy dhoma gjumi,3.koridor,.4.teras
banjo
045/64 17 94
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »