SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese me qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
102640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen 90 m2 me qira.Banesa gjendet 5 minuta larg qendres, mrapa gjimnazit "Sami Frasheri", ne katin e trete.Ka sallonin me kuzhine dhe dy dhoma gjumi Eshte e mobiluar ,ka nxemje qendrore me rryme si dhe te gjitha paisjet tjera te nevojshme ..
Informata rreth publikuesit
Drita
Prishtinë
044299936
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »