SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
( Shes) Banesen te Ontexi-Ndertim i Vjeter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:53
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
102649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ndertim i Vjeter me pamje te mrekullueshme,tek Qendra Tregtare, afer Shkolles -Viva Freshit.Banesa Posedon:
1 Sallon , 1 Kuzhine, 1 Dhome Fjetje,Banjo, Ballkon, Shpajz,Korridor
Hapesire te Perbashket,Nxemje Qendrore.Qmimi i Diskuteshem
045/190019 dhe 045/64 17 94
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »