SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 125m2 ne Bregun e Diellit ndertesa Iliria Building.
Çmimi :
€127,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
102654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 125m2 ne Bregun e Diellit ndertesa "Iliria Building".
Banesa eshte ne katin e peste, ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo, dy terasa dhe shpajz.
Çmimi eshte 127500euro ku ne kete cmim eshte e perfshire edhe kuzhina.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »