SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne lagjen Marigona 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
5
Madhësia :
399 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
10270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne lagjen Marigona 1, dhe shtrihet ne nje siperfaqe prej 5 ari. Shtepia ka 399 m2 dhe perbehet prej 4 dhoma gjumi prej te cilave 2 dhoma kane banjot vetanake, nje dhome dite, nje kuzhine, 3 ballkona, podrum, garazh, dhe para shtepise kopsht jashtezakonisht te bukur. Shtepia eshte extra luksoze shitet e mobiluar dhe cmimi eshte i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »