SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT! Ne Shitje jan 3 ari truall rr.27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:05
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
102744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(VREJTJE 3 ARI JANË SHITUR PJESA KU ESHTE I NDERTUAR THMELI ESHTE SHITUR ) Shes ose ndrroj me banes ne Prishtine 3 ari truall ne rrugen 27 Nëntori (Kodra e Trimave) Prishtine. Trolli eshte ne emrin tim personal si dhe nuk eshte ne hipotek ne asnje bank perkthim i menjehershem.
Trualli gjindet afer rruges kryesore 27 Nëntori perball trualit siq shihet ne foto eshte stacioni i autobusit urban truali posedon dokumentacion te rregullt eshte ne emrin tim si dhe eshte i paisur me RRYM,UJSJELLS,INTERNET,KABLLOVIK,(te gjitha keto jan nen dhe dhe nuk ka shtylla elektrike perveq te ndriqimit publik)
Ndrrim nuk bejme.
Pres vetem bleres serioz
Qmimi sipas Marveshjes.

Konatkti :049797448(Viber) ose 045891099
Informata rreth publikuesit
Ast'rit
Vushtrri
044797448
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »