SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË QENDËR TË PODUJEVËS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
103 m²
ID e produktit :
102755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE QENDËR TË PODUJEVES ,102m2 banesa posedon:
Sallon
Kuzhine+dhome ndjenje ne kuzhin+shpajz
2 dhoma gjumi
2 banjo
2 ballkona - me pamje nga Lumi Llap dhe me pamje nga Qendra e qytetit
Banesa eshte komplet e renovuar
Nr : +377 44 427 179 , 17:00-20:00 +37744319283 edhe ne Viber
Informata rreth publikuesit
Valmir
044-427-179
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »