SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN BANESAT NE LAGJEN MATI 1
Çmimi :
€649.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:09
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
102762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat ne lagjen Mati 1. Ndertesa eshte ne punim e siper.Objekti eshte i paisur me:
- Leje ndertimi
- Ashensor modern
- Siperfaqe gjelberuese
- Parking nèntokèsor dhe rrugorè
- Izolim me fasadè termike
- Dritare gjermane te cilèsisè se lartè
- Rezervuare uji
- Sistem per shuarjen e zjarrit
- Sistem te integruar TV kabllovik, e internet ne secilen dhomè
- Ventilim modern ne kuzhinè dhe banjo
- Depo nèntoksore (shupa) 2 deri 6 m²
- Dyer te blinduara qeliku
- Shteg biqikletash
- Masa sigurie per femijè ne ballkone, lodra, dhe koridore, etj...
- Banesa kemi prej 25.37 m² deri 108.10 m²

Qmimi: Prej 649 euro m²

KONTAKTI:
Agjensioni IMOBANIMI
Tel/Viber 045 951358
049 882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »