SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
102778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira full e mobiluar kati i dyt ,posedon garazh dhe ka uj 24or.Banesa gjindet ne lagjen Kalabri afer UBT-s.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blert
Prishtinë
044/49 118259
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »