SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '13
ID e produktit :
10281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj shtepi me qira shtepia eshte rikonstruim i ri i cili ka filluar gjate periudhes Mars 2013 deri ne Qershor 2013 , eshte e perber prej tri katave plus nenkulmi , ne shtepi gjithcka eshte e re , jane te kompletuar banjot dhe kuzhinat kurse mobilet tjera i kompletojm sipas kerkesave te qiramarresit interes i yne eshte te japim me qira per zyre ka pamje te bukur te qytetit

Jemi te hapur per cfardo ndryshimi qe duhet bere mbrenda dhe jashte shtepis
Informata rreth publikuesit
Arta
Prishtinë
045595599
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »