SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banes me qira ne Aktash
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
102829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banes me qirabne Aktash banesa ka 2dhoma gjumi sallon kuzhin banjo koridor banesa ka 50m2 katror banesen jap dhe per afat te shkurt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ri-lindi
045606661
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »