SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera afer hotel Sirius
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
102861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne qender te qytetit afer hotel Sirius. Posedon dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine. Eshte e mobiluar. Ballkoni ka pamje nga qyteti.
Nr. i kontaktit 044 372 871 dhe 044 189 943
Informata rreth publikuesit
Kizi
Prishtinë
044189943
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »