SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtepia ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
102888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes shtepin ne Lagjen Mirdita ne Malishev me 4,5 ari truall , ndertim i ri , ka garazhat qe mund ti shfrytzoni si lokale dhe garazh extra ne perdhes , pastaj kati i par ka koridorin , sallonin guzhinen , nje dhom , kati i dyt ka 4 dhoma , kati i tret asht i hapur i teri mund ta kontruktoni nbaz deshires , gjithsej peraferisht 350m si objekt , urbanizimin e ka te terin si kanalizim uj , rrym kabllovik etj , , pozita gjeografike e kesaj shtepie ka perparsi shum sepse ka pamjen kryesore nga djelli dmth rrezet e para te djellin qe bien ne mengjes e deri ne perendeim e rrokin ket shtepi , pastaj ka pamjen nga qyteti , qerdhja afer , shkolla fillore afer e mesmja afer ambulanta etj ,
nr. per kontakt 0038649641504 viber
044269 609
Informata rreth publikuesit
Qlirim
Prishtinë
0038649641504
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »