SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI ME QIRA NE VETERNIK (afer restaurant Rron-it)
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
102892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte ne Veternik rr. Xhevat Qena ( afer Restoranit RRon). Ka 100m², Eshte e mobiluar dhe shume e pershtatshme per familje. Shtepia gjindet ne nje lagje te qete dhe ka pamje te bukur.

Renditja:
Sallon
2 dhoma gjumi
Kuzhine
Banjo
Koridor
2 Ballkona
Ka nxemje Qendrore
Uje 24 ore

Cmimi per muaj eshte 400 euro

Hymje private (dmth lagjja ka rampe)

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »