SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë në shitje 64m2 në Bregun e Diellit .
Çmimi :
€53,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
102905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë në shitje 64m2 në Bregun e Diellit .
Banesa gjindet tek banesat e bardha është objekt I F&A dhe është në katin e V-të

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1.Dhomë gjumi
1.Kuzhinë
1.Banjo
1.Terasë

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »