SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shite Banesa 55m2, ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€60,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
102956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Bregun e Diellit, afer Shkolles Fillore "Ismail Qemali".
Kati i 1-re

-dhome dite dhe kuzhine
-dhome gjumi
-banjo
-ballkon
-loxhe

Cmimi: 60500 euro

KRG-Kosova Realty Group L.L.C., menaxhohet nga ekspertë Kosovar në fusha që përfshijnë vlerësime të pronës, ekonomi, biznes, financa, sigurime dhe çështje ligjore.
Ekspertët e KRG-së gjithashtu sjellin përvojë të gjerë Kosovare dhe ndërkombëtare në menaxhimin e shitëblerjes së pronave.

Kompania KRG - ofron këshilla për format më të volitshme të financimit për pronat për çdo hollësi na kontaktoni në :
044 173 593 , 049 835 999

email: info@krg-ks.com

www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »