SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojme banes me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Oxhak, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
102989
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne katin perdhese dhe ka dy dhoma gjumi, kuzhina dhe salloni se bashku, banjo dhe nje shpajz.
Banesa gjendet ne Rr. Antigona Fazliu Nr. 36 Prishtine, afer Tregut te gjelber. Po ashtu afer baneses jane edhe Gjimnazi "Sami Frasher", ish shkolla mesme teknike "28 Nentori".
Informata rreth publikuesit
Jeton
Prishtinë
044525614
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »