SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi banimi dhe kompsht komplet ne 4.05 ari metra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
145 m²
Viti i ndërtimit :
2003
Ekstra :
Kopsht
ID e produktit :
103018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepija ne shitje prej 4 ari e 5 metrave ,gjendetne rrugen Hamez Uka Nr.32 afer Xhamise-Medreses se Vjeter ne drejtim te Lagjes Petraov Prizrren.

Info ne tel:049/548-888
Informata rreth publikuesit
Ilir
Medresa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »