SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qera ne lagjen e spitalit te shkolla PAVARSIA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:48
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
103069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera ne lagjen e spitalit te shkolla "PAVARSIA".Banesa esht ne katin 1 dhe ka nje dhom gjumi sallon kuzhin e pa mobiluar 200euro diskutushem ,me mundsi mobilimi 250 euro..
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »