SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPIA MBRAPA GRAND STORE lagjja QENDRES
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:55
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
190 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
103075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin rreth 200m2 me 4 ari oborr ne veternik mbrapa GRAND STORES ne lagjen "QENDRESA", Shtepia esht dy kate +bodrum me garazh esht e pa perfundume.Shtepia esht pron e shiptarit dhe ka gjitha dokumentat perkatse..
ne foto mund te dalloni planin urbanistik te asaj pjese, parcela esht e rrumbullaksume me te kuqe, kurse rruga me ty kalter esht rruga egzistuse mirpo me plan do te behet the rruga qe shihet....
QMIMI 120000Euro i diskutushem
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »