SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHES) 2 Banesa te ROYALI
Çmimi :
€770.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:47
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
3 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
103109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy banesa 114m² dhe 117m² ndertim i Royal- it ne rrugen B. Njera banese eshte me pamje nga rruga B orientimi Perendim, kurse banesa tjeter e ka orientimin jug-lindje. Perparesi eshte se banesat jone ngjitur njera me tjetren ne nje koridor. Banesat jane te gatshme per banim dhe jane shume funksionale. Banesat kane keto hapesira : - Banesa 114m², sallon me kuzhine e trepezari, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon. -Banesa 117m², sallon me kuzhine e trepezari, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon. Parking te mjaftushem, ujë 24 orë, ngrohje qendrore te qytetit. Qmimi eshte i diskutueshem
045 641 794 dhe 045 190019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »