SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qera tek banesat e MiniMaxit .
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '17
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
103137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjenden tek banesat e MiniMaxit me saktesisht ne katin e dyt permbi lokalin e TopShopit ne anen e kundert , lokali ka gjithsej reth 70 m2 eshte gjithashtu i klimatizuar dhe ka 2 banjo te rregulluara , ka dhe nxemje qendrore .

+377-44-683-622 . thirrjet te behen pas ores 2 te dites .
Informata rreth publikuesit
Driart
Prizren
044683622
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »